More Website Templates at TemplateMonster.com!

Pomoc? Z nitronet wiesz wszystko!

Jako Internet Service Provider stawiamy na wysoką jakość sprzętu i profesjonalne podejście do użytkowników naszego Internetu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i pomagamy mu w jego problemie tak, aby wspólnie go rozwiązać. Relacje Nitro - Klient są na wysokim poziomie, oferujemy szeroki pakiet usług i profesjonalne podejście.

Super Serwis w 24H/7

Jesteśmy profesjonalistami. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami z branży IT NetSystem i TECH-SAS na terenie naszego regionu gwarantujemy jakość usług na najwyższym poziomie.

Firma Nitro wykorzystuje innowacyjne rozwišzanie, dzięki którym nasze usługi zwišzane z dostawą Internetu są niezawodne. Jesteśmy konkurencyjni ponieważ stawiamy na najwyższą jakość w przystępnej dla każdego cenie. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości. Dostosowujemy ofertę do potrzeb klienta. Zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną. Jesteśmy do dyspozycji również w dodatkowych godzinach. Służymy pomocś i radś by wspólnie rozwišzywać problemy. Indywidualne podejście do klienta i sprawny przepływ informacji w relacji klient - firma, stawiamy sobie za priorytety. Jesteśmy rzetelni i godni polecenia.

Drodzy klienci, z góry chcemy podkreślić, że nie stosujemy chwytów marketingowych jak sprzedaż Internetu w prędkościach: 15Mb, 20Mb, 30Mb, 50Mb ponieważ jest to nie mozliwe i mogą sobie pozwolić na to tylko firmy, które wiodą prym na rynku światowym. Lokalni dostawcy stosują takie "sztuczki" ale to nie możliwe. Kolejna ważną rzeczą jest to, iż w naszej sieci mają Państwo dostęp do wszystkich stron WWW, nie blokujemy ich tak jak robia to inni dostawcy w naszym regionie. Ostatnią istotną rzeczą jest to, że szanujemy naszych klientów, dbamy o nich, w przeciwieństwie od konkurencji która traktuje każdego z dystansem i chce tylko wydrzeć pieniądze.